Větrání

AKTUÁLNÍ TERMÍNY

30. 6. Větrání no. 143 
Kam to bude? To musím ještě domyslet. Nicméně počítejte s tím, že trasa bude spíše kratší, neměl bych se pouštět do žádných divočin – zvlášť takhle na začátku léta by to bylo dost nerozumné! 
Klidně se ale už hlaste, informace tu postupně zveřejním.

PŘIHLÁŠKA / Facebook / předpověď počasí
---

Vyhrazuji si právo na změnu termínu či lokality výletů, případně jejich úplné zrušení.

--- 

Report z posledního výletu si můžete přečíst zde.

---

NOVINKY E-MAILEM
Pokud pravidelně nesledujete ani tuto stránku, ani Facebook, ale chcete dostávat novinky týkající se Větrání na svůj e-mail, napište mi na moravskyturista@gmail.com. Nebojte, nebudu posílat žádný spam, jen nové termíny výletů a s nimi související informace. 


---

JAK TO BYLO, JAK TO JE S VĚTRÁNÍM
Na procházky po okolí Olomouce, které jsem pojmenoval Větrání, jsme začali chodit na podzim 2014, kdy jsem coby zaměstnance Fakulty tělesné kultury Univerzity Palackého usoudil, že už stačilo psaní o pohybu bez samotného pohybu. Pod hlavičkou tehdy rozvíjeného webu Radost z pohybu se akční rádius Větrání postupně zvětšoval a do konce roku 2018, kdy jsem z fakulty odešel, se uskutečnilo přes 100 výletů víceméně napříč celou Moravou. Nutno podotknout, že několik výletů odvedl tehdejší student fakulty Jan Kodl. Od začátku roku 2019 na výlety jezdíme pod mým jménem, z rodinných důvodů nepravidelně. Nicméně podařilo se nám najít i recept na proticovidová opatření, která omezovala hromadné sportovní akce – prostě jsme si na dvě velikonoční Větrání vyrazili každý sám, kam chtěl, a pak si o našich trasách poreferovali ve společném reportu. Aktuálně je počet uskutečněných výletů 140. 

Komentáře